Jeigu jums atsirado klausimų prašome susisiekti su mumis užpildžius žemiau esančią kontaktų formą:


Pasiųlykite savo draugui šią interneto svetainę tiesiai į draugo el. pašto dėžutę:


Saskaitos.lt
Lengviausias būdas išrašyti sąskaitas
 
info@saskaitos.lt
Pagalba atsijungusi
+370 673 81100
Dirbame: I-V, 9-17 val.
  Susikurkite arba prisijunkite kelias įmones prie savo kliento sąskaitos ir valdykite jas visas nekeisdami prisijungimų ir nesaugodami dešimties prisijungimo duomenų.
   Mums labai svarbu, kad mūsų klientams reikėtų kuo mažiau gaišti laiko administruojant įmonės sąskaitas ar buhalterines operacijas, todėl mes realizavome viska taip, kad visas turimas įmones būtų kuo paprasčiau kontroliuoti. Jums prisijungus reikės susikurti savo įmones arba Jums jūsų kolegos priskirs jau jų sąskaitose esamas nurodydami jūsų el. pašto adresą ir taip nesunkiai galėsite valdyti tiek savo tiek kitų narių įmonių sąskaitas.
  Jauskitės laisvai dirbdami su mumis, nes mes tikrai nieko nevaržome ir įkelkite arba iškelkite duomenis kada tik tam yra poreikis.
   Mes suteikiame galimybę įkelti iš Jūsų senos buhalterinės sistemos sąskaitas į mūsų sistemą arba esant poreikiui iš mūsų sistemos galite nesunkiai pasiimti visas sąskaitas ir įkelti į bet kurią kitą sistemą.
 
  Sukūrę įmonę galite nesunkiai ją priskirti tretiesiems asmenims nurodydami jų pašto adresą, bei kartu nurodyti valdymo teises kiekvienam asmeniui individualiai pagal poreikį.
   Mes leidžiame realiu laiku paduodant kainos ir pelno duomenis stebėti kiek iškarto uždirbote ir kurie jūsų projektai ar įmonės yra pelningiausios, bei daugausiai sugeneravo nuostolio. Taip pat stebėkite bendrą įmonės ar įmonių balansą pagal savaitės, mėnesio ar metų rėžius.


  Susikurkite arba prisijunkite kelias įmones prie savo kliento sąskaitos ir valdykite jas visas nekeisdami prisijungimų ir nesaugodami dešimties prisijungimo duomenų.
   Vos įmonės kūrėjui nurodžius prie įmonės el. pašto adresą kas dar gali prieiti prie įmonės duomenų leisite iškarto pasiekti visus konkrečios įmonės duomenis. Žinoma, kartu galėsite nurodyti ir administravimo teises, kad pridėtas prie įmonės naujas asmuo galėtų tik redaguoti, ar tik skaityti esamas sąskaitas, ar valdyti pilnai tik sandėlio prekes.
  Paruošti sistemos moduliai leis jums nesunkiai įkelti iš jūsų elektroninių parduotuvių sąskaitas ir stebėti visų turimų elektroninių parduotuvių statistiką realiu laiku.
   Mes aktyviai stengiamės pateikti kuo daugiau sistemos modulių sujungimų, kad kuo daugiau elektroninių parduotuvių galėtų prisijungti prie mūsų sistemos ir kad galėtumėte nesunkiai valdyti visas sąskaitas, bei realiu laiku stebėti pelną, bei vesti įmonės balansus.

Rankomis vesti sąskaitas iš elektroninės parduotuvės į buhalterinę sistemą - tai jau tolima praeitis kurią jau seniai reikėjo pamiršti.

  API sprendimas leidžia Jums valdyti visą įmonės buhalteriją tiesiai iš savo CRM ar kitokio pobūdžio sistemos.
   Laisvė tarp sistemų - yra vienas svarbiausių dalykų, todėl mes daug dėmesio skiriame API funkcionalumui ir lankstumui, kad galėtumėte sukurti nesunkiai kurti sąskaitas iš savo informacinių sistemų arba tiesiai iš mobilaus įrenginio.
  Saugumas - mums pirmoje vietoje.
   Mes labai rūpinamės projekto saugumu, todėl naudojame visas būtinas technologijas saugumui užtikrinti (saugus ryšys HTTPS, šifruotas duomenų saugojimas ir kita).
 
  Mokėkite tik tiek kiek Jums reikia.
   Mes sukūrėme lanksčia mokėjimo sistemą, kad galėtumėte mokėti tik už tai ko jums reikia, todėl planai MINI ir MAXI jums suteiks daug laisvės renkantis jums patogų atsiskaitymą.