info@saskaitos.lt
Gyva pagalba
Dirbame: I-V, 9-17 val.

D.U.K

Leiskite jums padėti
Čia galite surasti atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus, o jeigu atsakymo nerasite, susisiekite su mumis per gyvą pagalbą ar elektroniniu paštu ir mes jums padėsime.
   Mes tikime, kad paskambinti ir užduoti klausimą yra daug kartų paprasčiau, nei laukti atsakymo per elektroninį paštą, tačiau labai prašome prieš imant telefono ragelį pagalbos paieškoti šiame puslapyje. Visos temos suskirstytos į dvi esmines dalis tai bendros informacijos ir techninę informaciją, kad būtų paprasčiau surasti atsakymą į savo klausimą. Jeigu turite minčių kaip tai patobulinti - prašome mums papasakoti.
Ieškokite informacijos:
Jeigu neradote atsakymo, susisiekite su mumis:

Naujienos

Bendra informacija

Pagrindinis funkcionalumas - sąskaitų rašymas ir jų administravimas visada bus nemokamas. Mūsų tikslas – ateityje sukurti papildomas paslaugas, kurioms bus taikomas mėnesinis mokestis. Tačiau pabrėžiame, kad esminės sąskaitų administravimo funkcijos visada liks nemokamos.
Mūsų tikslas – sąskaitų rašymo ir siuntimo į apskaitą proceso paprastumas ir suprantamumas visiems, todėl tikimės, kad ir jums procesas bus aiškus.
Kaip naudotis:
1.    Užsiregistruokite saskaitos.lt svetainėje, nuspaudę viršuje esantį užrašą "Savitarna". Jeigu jau esate užsiregistravęs – prisijunkite. Jeigu esate naujas vartotojas – sukurkite savo paskyrą.
2.    Prisijungus jums būtina užregistruoti savo veiklą - įmonę, individualią vieklą, mažąją bendriją ar bet kokį kitą juridinį asmenį.
3.    Užregistravus įmonę, jūs jau galite kurti sąskaitas. Tai galite atlikti nuspaudę mygtuką "SĄSKAITOS" ir "Pridėti pardavimo sąskaitą".
4.    Užpildžius visą sąskaitos informaciją, nuspauskite mygtuką "Saugoti" ir jūsų sąskaita bus išsaugota jūsų sąskaitų sąraše.
5.    Bet kuriuo metu galite išsifiltruoti sąskaitas pagal norimą datą sąskaitų skiltyje ir atsisiųsti jas nuspaudę kairės pusės apačioje esantį mygtuką "ZIP". Suformuotą dokumentą galite išsiųsti už apskaitą atsakingam asmeniui arba prie veiklos nustatymų nurodyti apskaitos el.pašto adresą, į kurį praėjusio mėnesio sąskaitos būtų siunčiamos automatiškai kiekvieno naujo mėnesio pirma dieną.
Sąskaitas taip pat galite kurti iš savo asmeninių svetainių tiesiai į saskaitos.lt sistemą per mūsų API techninį sujungimą.

Jeigu iškiltų klausimų ar turėtumėte pasiūlymų sistemos tobulinimui, prašome rašykite mums el.paštu - info@saskaitos.lt

Sistemos dokumentacija

Naudingos nuorodos

Norite pradėti?
Jau turite Saskaitos.lt paskyrą? Prisijunkite.
Pradėti dabar