Jeigu jums atsirado klausimų prašome susisiekti su mumis užpildžius žemiau esančią kontaktų formą:


Pasiųlykite savo draugui šią interneto svetainę tiesiai į draugo el. pašto dėžutę:


Saskaitos.lt
Lengviausias būdas išrašyti sąskaitas
 
info@saskaitos.lt
Dirbame: I-V, 9-17 val.
  Leiskite jums padėti
   Mes tikime, kad paskambinti ir užduoti klausimą yra daug kartų paprasčiau, nei laukti atsakymo per elektroninį paštą, tačiau labai prašome prieš imant telefono ragelį pagalbos paieškoti šiame puslapyje. Visos temos suskirstytos į dvi esmines dalis tai bendros informacijos ir techninę informaciją, kad būtų paprasčiau surasti atsakymą į savo klausimą. Jeigu turite minčių kaip tai patobulinti - prašome mums papasakoti.
Ieškokite informacijos:
Skambinkite arba rašykite jeigu trūksta informacijos:
Bendra informacija
Pagrindinis funkcionalumas - sąskaitų rašymas ir jų administravimas visada bus nemokamas, todėl galite ramiai naudotis mūsų įrankiais. Mūsų tikslas ateityje išleisti kelias naudingas papildomas paslaugas kurios turėtų savo mėnesinius mokesčius, tačiau esminis funkcionalumas visada liks nemokamas.
Mes stengėmės kuo labiau supaprastinti visa sąskaitų rašymo ir siuntimo į apskaitą procesą, todėl tikimės, kad ji jums nesukels neaiškumų.
Kaip naudotis:
  1. 1. Užsiregistruokite saskaitos.lt projekte nuspaudę viršuje esantį užrašą "MANO SĄSKAITOS" ir prisijunkite.
  2. 2. Prisijungus jums būtina užregistruoti savo veiklą - įmonę, individualę vieklą, mažą bendriją, viešą įstaigą ar bet kokia kitą.
  3. 3. Užregistravus veiklą jūs jau galite kurti sąskaitas. Tai galite atlikti nuspaudę punktą "SĄSKAITOS" ir paspaudę punktą "Pridėti pardavimo sąskaitą".
  4. 4. Užpildžius visa sąskaitos informaciją nuspauskite mygtuką "Saugoti" ir jūsų sąskaita bus išsaugota jūsų veikloje.
  5. 5. Mėnesio galite galite išfiltruoti sąskaitas pagal datą sąskaitų puslapyje ir atsisiųsti jas nuspaudę kairėje apačioje esantį mygtuką "ZIP" ir išsiųsti už apskaitą atsakingam asmeniui arba prie veiklos nustatymų nurodyti apskaitos el.pašto adresą ir į jį bus automatiškai išsiųstos praėjusio mėnesio sąskaitos naujo mėnesio pirma dieną.
Sąskaitas taip pat galite kurti iš savo elektroninių parduotuvių tiesiai į mūsų sistemą per mūsų API techninį sujungimą ir vienoje vietoje visas jas laikyti, o vėliau perduoti į apskaitą. Jeigu iškiltų klausimų prašome bet kada registruoti juos parašant laišką į mūsų el.pašto dėžutę - info@saskaitos.lt