Jeigu jums atsirado klausimų prašome susisiekti su mumis užpildžius žemiau esančią kontaktų formą:


Pasiųlykite savo draugui šią interneto svetainę tiesiai į draugo el. pašto dėžutę:


Saskaitos.lt
Lengviausias būdas išrašyti sąskaitas
 
info@saskaitos.lt
Dirbame: I-V, 9-17 val.
  Kaip kilo idėja ir ko siekiame ..
   Sąskaitos internetu projektas kilo jau prieš metus laiko apie 2011 metų pradžioje visiškai iš poreikio - lengvai rašyti sąskaitas atsisakant Word ir Excel programų šablonų pildymo, koregavimo ir vėliau saugojimo į PDF formatą, bei siuntimą klientams.
   Vieną sąskaitą tvarkingą išrašyti ir išsiųsti klientui trunka nuo 10 min iki 30 min, todėl su šiuo projektu norime išspręsti šią bei kitas su laiku susijusias problemas ir vos užrašius kliento paštą, įrašius įmonės kodą (įmonės pavadinimas, adresas ir kita automatiškai užsipildytų), bei nurodžius prekės pavadinimą ir kainą jau iškarto būtų išsiųsta sąskaita į kliento pašto dėžutę su visais reikiamais rekvizitais. Jūs bendraujate su klientu akis į akį ir per savo mobilų įrenginį užpildote vos kelias reikšmes - ir sąskaita jau kliento pašte.
   Tai tik pora iš daugelio mūsų privalumų.
  Išgerkime puodelio arbatos ..
   Mes ne esame jauna įmonė ir mūsų seniausi darbai jau siekia dešimtmečius, tačiau šis projektas yra vienas pirmųjų kurį atliekame sau, nes patys turime tokį poreikį ir nerandame šiuo metu atitinkamo analogo internete. Žinoma, norime kartu parodyti kokį kokybišką sprendimą galime sukurti sau ar jūsų verslui jeigu tik yra poreikis, bei atitinkamas finansavimas.
   UAB „Versus Syndicate“ - tai įmonė orientuota į aukštos kokybės internetinių produktų kūrimą ir mums yra ypač reikšminga kiekviena smulkmena šiame projekte, todėl jeigu turite minčių kaip mes visa tai galėtume patobulinti - mielai kviečiame jus puodelio arbatos.