9.00 - 17.00 val.
Gyva (atsijungę)
   
Mokesčių, rinkliavų ir kitų įmokų, mokamų į Valstybinės mokesčių inspekcijos biudžeto pajamų surenkamąsias sąskaitas, kodų sąrašas, patvirtintas Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos viršininko ir Muitinės departamento prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos generalinio direktoriaus 2003 m. vasario 26 d. įsakymu Nr. V-57/1B-160 „Dėl Mokesčių, rinkliavų ir kitų įmokų į Lietuvos Respublikos valstybės biudžetą, savivaldybių biudžetus bei valstybės pinigų fondus kodų sąrašo"Atkreipiame dėmesį, kad viešojo sektoriaus subjektai, teikiantys Valstybinei mokesčių inspekcijai prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos prašymus dėl naujų įmokos kodų suteikimo, turi nurodyti ir tikslius valstybės ir savivaldybių biudžetų pajamų ekonominės klasifikacijos straipsnio kodus, kurie turėtų būti suderinti su Lietuvos Respublikos finansų ministerija.

Administruojamų įmokų kodai - įmokų kodai, skirti Valstybinės mokesčių inspekcijos pagal Mokesčių administravimo įstatymą administruojamiems mokesčiams, rinkliavoms ir kitos įmokoms sumokėti;

Neadministruojamų įmokų kodai - įmokų kodai, skirti Valstybinės mokesčių inspekcijos pagal Mokesčių administravimo įstatymą neadministruojamiems mokesčiams ir įmokoms į Valstybinės mokesčių inspekcijos biudžeto pajamų surenkamąsias sąskaitas sumokėti.

Pagrindiniai įmokų kodai:

Mokestis Įmokos kodas
Sodra, DU 252
GPM, DU 1311
Valstybinis Socialinis Draudimas (VSD) 310
Pridėtinės Vertės Mokestis (PVM) 1001
Privalomasis Sveikatos Draudimas (PSD) 322
GPM nuo Civilines MB ne narys vadovas 1441
GPM nuo Civilines MB narys vadovas 1330
GPM nuo auto nuomos 1411
GPM nuo patalpų nuomos 1411
GPM nuo dividendų 1411
Taršos mokestis 1001
Nekilnojamo turto mokestis 1001
Pelno mokestis 1001

Pilną sąrašą galite rasti nuspaudę šią nuorodą.

Norite pradėti?
Jau turite Saskaitos.lt paskyrą? Prisijunkite.
Pradėti dabar