Lietuvos įmonių katalogas · Naujų pastatų statyba
UAB "Menardis"
Įmonės kodas 303298576 · Naujų pastatų statyba
Kaip nustatoma įmonės būklė?
Oranžine pažymėti faktai, kuriuos verta pasitikslinti: Paskelbta skola (VMI, 2026-11-02); Paskelbta skola (Sodra, 2026-10-22).
Duomenų trūkumas ar senumas savaime nėra neigiamas įmonės būklės faktas. Tai faktų suvestinė pagal nurodytas datas; dabartinis mokumas ir kreditingumo reitingas nevertinami.
- Teisinis statusas
- Teisinis stat neįregistruotas (nuo 2014-04-28).Registrų centras · JAR · 2014-04-28 Duomenys
- Finansinių duomenų laikotarpiai
- Balanso rodikliai: 2025 m.; grynojo pelno rodiklis: 2025 m.Registrų centras · finansinės ataskaitos · 2025-12-31 Duomenys
- Nuosavas kapitalas
- 2025 m. nuosavas kapitalas: 49 044,00 EUR.Registrų centras · balanso ataskaitos · 2025-12-31 Duomenys
- Grynasis pelnas (nuostoliai)
- 2025 m. grynasis pelnas (nuostoliai): 9 325,00 EUR.Registrų centras · pelno ataskaitos · 2025-12-31 Duomenys
- Skola · VMI
- Dėmesio: Paskelbta skola: 5 930,58 EUR. Pradelsta suma: 5 930,58 EUR. Įrašo data – 2026-11-02. Rinkinio data – 2026-11-06.VMI · 2026-11-02 Duomenys
- Skola · Sodra
- Dėmesio: Paskelbta skola: 2 910,42 EUR. Įrašo data – 2026-10-22.Sodra · 2026-10-22 Duomenys
- Darbuotojai
- Apdraustųjų skaičius – 5 (2026-10-24).Sodra · apdraustieji · 2026-10-24 Duomenys
- Vidutinės draudžiamosios pajamos
- 2026-08 mėn. vidutinės bruto draudžiamosios pajamos: 1 579,57 EUR. Rinkinio data – 2026-09-25.Sodra · draudžiamosios pajamos · 2026-08-01 Duomenys
Įmonės finansai
Metiniai rodikliai iš RC ataskaitų. Paskutiniai turimi šios įmonės finansiniai metai – 2025.
1 009 854 €2025 m.
9 325 €2025 m.
2 896 EurGalioja nuo 2015-12-22
| Rodiklis · EUR | 2014Pateikta 2015-05-26 | 2015Pateikta 2016-05-16 | 2016Pateikta 2017-05-19 | 2017Pateikta 2018-05-28 | 2018Pateikta 2019-06-06 | 2019Pateikta 2020-06-01 | 2020Pateikta 2021-06-09 | 2021Pateikta 2022-05-06 | 2022Pateikta 2023-07-22 | 2023Pateikta 2024-06-03 | 2024Pateikta 2025-04-02 | 2025Pateikta 2026-09-15 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardavimo pajamos | 208 423 € | 153 655 € | 96 491 € | 165 909 € | 523 491 € | 510 334 € | 614 215 € | 505 843 € | 430 368 € | 840 671 € | 1 385 680 € | 1 009 854 € |
| Pelnas (nuostoliai) prieš apmokestinimą | 76 584 € | 27 587 € | −29 828 € | 2 893 € | −5 782 € | 2 575 € | Nepateikta | Nepateikta | 4 464 € | 2 839 € | 15 035 € | 12 074 € |
| Grynasis pelnas (nuostoliai) | 72 755 € | 26 203 € | −29 828 € | 2 893 € | −5 782 € | 1 644 € | 2 122 € | 2 575 € | 3 152 € | 2 315 € | 11 550 € | 9 325 € |
| Nuosavas kapitalas | 82 755 € | 50 170 € | 20 340 € | 23 235 € | 17 452 € | 18 005 € | 20 127 € | 22 702 € | 25 854 € | 28 169 € | 39 720 € | 49 044 € |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai | 4 802 € | 2 149 € | 39 605 € | 109 686 € | 118 869 € | 196 354 € | 178 178 € | 550 797 € | 1 013 801 € | 1 045 526 € | 1 300 977 € | 1 414 761 € |
| Ilgalaikis turtas | 0 € | 3 332 € | 0 € | 1 818 € | 2 315 € | 1 642 € | 1 323 € | 28 413 € | 82 257 € | 84 500 € | 214 971 € | 149 017 € |
| Trumpalaikis turtas | 87 557 € | 48 987 € | 59 945 € | 131 103 € | 134 006 € | 212 717 € | 196 982 € | 545 031 € | 957 398 € | 989 195 € | 1 125 726 € | 1 314 788 € |
Pajamų ir pelno istorija
2014–2025 m. · EURPardavimo pajamosPelnas prieš apmokestinimąGrynasis pelnas