Lietuvos įmonių katalogas · Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra
UAB "Liūto švara"
Įmonės kodas 302446463 · Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra
Įmonės būklė · Dėmesio: Paskelbta skola (VMI, 2026-10-19)
Kaip nustatoma įmonės būklė?
Oranžine pažymėti faktai, kuriuos verta pasitikslinti: Paskelbta skola (VMI, 2026-10-19).
Neutrali informacija apie duomenų prieinamumą ir aktualumą: Skola · Sodra.
Duomenų trūkumas ar senumas savaime nėra neigiamas įmonės būklės faktas. Tai faktų suvestinė pagal nurodytas datas; dabartinis mokumas ir kreditingumo reitingas nevertinami.
- Teisinis statusas
- Teisinis stat neįregistruotas (nuo 2011-10-04).Registrų centras · JAR · 2011-10-04 Duomenys
- Finansinių duomenų laikotarpiai
- Balanso rodikliai: 2025 m.; grynojo pelno rodiklis: 2025 m.Registrų centras · finansinės ataskaitos · 2025-12-31 Duomenys
- Nuosavas kapitalas
- 2025 m. nuosavas kapitalas: 29 122,00 EUR.Registrų centras · balanso ataskaitos · 2025-12-31 Duomenys
- Grynasis pelnas (nuostoliai)
- 2025 m. grynasis pelnas (nuostoliai): 10 760,00 EUR.Registrų centras · pelno ataskaitos · 2025-12-31 Duomenys
- Skola · VMI
- Dėmesio: Paskelbta skola: 68 877,46 EUR. Pradelsta suma: 0,78 EUR. Atidėta suma: 68 876,68 EUR. Įrašo data – 2026-10-19. Rinkinio data – 2026-10-20.VMI · 2026-10-19 Duomenys
- Skola · Sodra
- 2026-10-22 rinkinyje įmonės įrašo nerasta. Skolos sumos iš to nenustatome.Sodra · 2026-10-22 Duomenys
- Darbuotojai
- Apdraustųjų skaičius – 6 (2026-10-24).Sodra · apdraustieji · 2026-10-24 Duomenys
- Vidutinės draudžiamosios pajamos
- 2026-08 mėn. vidutinės bruto draudžiamosios pajamos: 963,09 EUR. Rinkinio data – 2026-09-25.Sodra · draudžiamosios pajamos · 2026-08-01 Duomenys
Įmonės finansai
Metiniai rodikliai iš RC ataskaitų. Paskutiniai turimi šios įmonės finansiniai metai – 2025.
10 256 452 €2025 m.
10 760 €2025 m.
2 896 EurGalioja nuo 2024-01-08
| Rodiklis · EUR | 2014Pateikta 2015-05-15 | 2015Pateikta 2016-05-20 | 2016Pateikta 2017-04-27 | 2017Pateikta 2018-06-05 | 2018Pateikta 2019-06-13 | 2019Pateikta 2021-08-06 | 2020Pateikta 2021-10-07 | 2021Pateikta 2023-01-27 | 2022Pateikta 2023-06-13 | 2023Pateikta 2024-05-10 | 2024Pateikta 2025-06-27 | 2025Pateikta 2026-05-29 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardavimo pajamos | 240 547 € | 57 546 € | 67 498 € | 111 491 € | 513 868 € | 1 309 986 € | 311 527 € | 1 769 058 € | 1 829 108 € | 4 190 778 € | 7 927 475 € | 10 256 452 € |
| Pelnas (nuostoliai) prieš apmokestinimą | −50 008 € | 1 893 € | −24 354 € | −12 718 € | 6 583 € | 54 622 € | 22 951 € | −185 201 € | 34 486 € | 42 740 € | 116 839 € | 19 869 € |
| Grynasis pelnas (nuostoliai) | −50 008 € | 1 776 € | −24 354 € | −12 718 € | 6 295 € | 46 160 € | 19 176 € | −185 201 € | 32 934 € | 40 338 € | 108 535 € | 10 760 € |
| Nuosavas kapitalas | −47 102 € | −11 865 € | −36 219 € | −48 937 € | −42 971 € | 3 188 € | 23 638 € | −161 563 € | −128 629 € | −88 291 € | 20 244 € | 29 122 € |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai | 126 647 € | 26 050 € | 50 458 € | 71 750 € | 69 201 € | 427 608 € | 1 199 808 € | 596 851 € | 322 814 € | 0 € | 1 138 405 € | 1 353 427 € |
| Ilgalaikis turtas | 23 048 € | 1 550 € | 659 € | 9 718 € | 8 314 € | 1 007 € | 11 027 € | 1 754 € | 971 € | 36 246 € | 31 341 € | 966 € |
| Trumpalaikis turtas | 56 497 € | 12 635 € | 13 580 € | 13 095 € | 17 916 € | 429 789 € | 1 212 413 € | 433 534 € | 193 214 € | 363 101 € | 1 127 308 € | 1 381 502 € |
Pajamų ir pelno istorija
2014–2025 m. · EURPardavimo pajamosPelnas prieš apmokestinimąGrynasis pelnas