Lietuvos įmonių katalogas · Restoranų veikla
UAB "Gan bei city"
Įmonės kodas 300602294 · Restoranų veikla
Įmonės būklė · Būklės suvestinė: dalies duomenų neturime
Kaip nustatoma įmonės būklė?
Neutrali informacija apie duomenų prieinamumą ir aktualumą: Skola · VMI, Skola · Sodra.
Duomenų trūkumas ar senumas savaime nėra neigiamas įmonės būklės faktas. Tai faktų suvestinė pagal nurodytas datas; dabartinis mokumas ir kreditingumo reitingas nevertinami.
- Teisinis statusas
- Teisinis stat neįregistruotas (nuo 2006-09-26).Registrų centras · JAR · 2006-09-26 Duomenys
- Finansinių duomenų laikotarpiai
- Balanso rodikliai: 2025 m.; grynojo pelno rodiklis: 2025 m.Registrų centras · finansinės ataskaitos · 2025-12-31 Duomenys
- Nuosavas kapitalas
- 2025 m. nuosavas kapitalas: 1 491 012,00 EUR.Registrų centras · balanso ataskaitos · 2025-12-31 Duomenys
- Grynasis pelnas (nuostoliai)
- 2025 m. grynasis pelnas (nuostoliai): 448 669,00 EUR.Registrų centras · pelno ataskaitos · 2025-12-31 Duomenys
- Skola · VMI
- 2026-10-20 rinkinyje įmonės įrašo nerasta. Skolos sumos iš to nenustatome.VMI · 2026-10-20 Duomenys
- Skola · Sodra
- 2026-10-22 rinkinyje įmonės įrašo nerasta. Skolos sumos iš to nenustatome.Sodra · 2026-10-22 Duomenys
- Darbuotojai
- Apdraustųjų skaičius – 146 (2026-10-24).Sodra · apdraustieji · 2026-10-24 Duomenys
- Vidutinės draudžiamosios pajamos
- 2026-08 mėn. vidutinės bruto draudžiamosios pajamos: 1 151,02 EUR. Rinkinio data – 2026-09-25.Sodra · draudžiamosios pajamos · 2026-08-01 Duomenys
Įmonės finansai
Metiniai rodikliai iš RC ataskaitų. Paskutiniai turimi šios įmonės finansiniai metai – 2025.
7 026 544 €2025 m.
448 669 €2025 m.
120 433,50 EurGalioja nuo 2017-05-30
| Rodiklis · EUR | 2014Pateikta 2015-05-28 | 2015Pateikta 2016-06-07 | 2016Pateikta 2017-05-31 | 2017Pateikta 2018-06-06 | 2018Pateikta 2019-06-12 | 2019Pateikta 2020-06-16 | 2020Pateikta 2021-06-17 | 2021Pateikta 2022-06-15 | 2022Pateikta 2023-06-08 | 2023Pateikta 2024-06-06 | 2024Pateikta 2025-06-10 | 2025Pateikta 2026-06-04 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardavimo pajamos | 13 480 947 € | 4 821 067 € | 4 626 445 € | 5 173 884 € | 4 999 940 € | 4 855 322 € | 3 498 107 € | 4 059 777 € | 7 287 313 € | 8 074 958 € | 7 282 229 € | 7 026 544 € |
| Pelnas (nuostoliai) prieš apmokestinimą | 965 282 € | 806 087 € | 569 730 € | 319 721 € | 9 587 € | 17 775 € | −188 257 € | 142 594 € | 43 717 € | 658 199 € | 391 181 € | 537 337 € |
| Grynasis pelnas (nuostoliai) | 820 217 € | 685 163 € | 484 357 € | 269 822 € | 5 720 € | 11 089 € | −188 257 € | 135 488 € | 4 314 € | 554 709 € | 326 347 € | 448 669 € |
| Nuosavas kapitalas | 2 193 962 € | 921 997 € | 1 055 594 € | 1 078 357 € | 1 084 077 € | 1 095 166 € | 753 232 € | 771 256 € | 818 105 € | 1 372 814 € | 1 510 039 € | 1 491 012 € |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai | 2 588 731 € | 907 545 € | 975 658 € | 1 511 841 € | 1 215 336 € | 1 619 438 € | 1 410 531 € | 1 475 588 € | 1 136 648 € | 1 142 460 € | 817 529 € | 769 420 € |
| Ilgalaikis turtas | 959 087 € | 222 514 € | 320 697 € | 429 146 € | 494 175 € | 751 851 € | 917 879 € | 842 830 € | 834 705 € | 709 365 € | 622 451 € | 552 423 € |
| Trumpalaikis turtas | 3 823 606 € | 1 607 028 € | 1 710 555 € | 2 161 052 € | 1 805 238 € | 1 962 753 € | 1 245 884 € | 1 404 014 € | 1 120 048 € | 1 805 909 € | 1 705 117 € | 1 707 875 € |
Pajamų ir pelno istorija
2014–2025 m. · EURPardavimo pajamosPelnas prieš apmokestinimąGrynasis pelnas