Lietuvos įmonių katalogas · Sporto klubų veikla
UAB "CURO"
Įmonės kodas 302425394 · Sporto klubų veikla
Įmonės būklė · Būklės suvestinė: dalies duomenų neturime
Kaip nustatoma įmonės būklė?
Neutrali informacija apie duomenų prieinamumą ir aktualumą: Skola · VMI, Skola · Sodra.
Duomenų trūkumas ar senumas savaime nėra neigiamas įmonės būklės faktas. Tai faktų suvestinė pagal nurodytas datas; dabartinis mokumas ir kreditingumo reitingas nevertinami.
- Teisinis statusas
- Teisinis stat neįregistruotas (nuo 2009-08-11).Registrų centras · JAR · 2009-08-11 Duomenys
- Finansinių duomenų laikotarpiai
- Balanso rodikliai: 2025 m.; grynojo pelno rodiklis: 2025 m.Registrų centras · finansinės ataskaitos · 2025-12-31 Duomenys
- Nuosavas kapitalas
- 2025 m. nuosavas kapitalas: 286 848,00 EUR.Registrų centras · balanso ataskaitos · 2025-12-31 Duomenys
- Grynasis pelnas (nuostoliai)
- 2025 m. grynasis pelnas (nuostoliai): 44 101,00 EUR.Registrų centras · pelno ataskaitos · 2025-12-31 Duomenys
- Skola · VMI
- 2026-10-20 rinkinyje įmonės įrašo nerasta. Skolos sumos iš to nenustatome.VMI · 2026-10-20 Duomenys
- Skola · Sodra
- 2026-10-22 rinkinyje įmonės įrašo nerasta. Skolos sumos iš to nenustatome.Sodra · 2026-10-22 Duomenys
- Darbuotojai
- Apdraustųjų skaičius – 11 (2026-10-24).Sodra · apdraustieji · 2026-10-24 Duomenys
- Vidutinės draudžiamosios pajamos
- 2026-08 mėn. vidutinės bruto draudžiamosios pajamos: 933,24 EUR. Rinkinio data – 2026-09-25.Sodra · draudžiamosios pajamos · 2026-08-01 Duomenys
Įmonės finansai
Metiniai rodikliai iš RC ataskaitų. Paskutiniai turimi šios įmonės finansiniai metai – 2025.
705 065 €2025 m.
44 101 €2025 m.
2 896 EurGalioja nuo 2017-02-08
| Rodiklis · EUR | 2013Pateikta 2015-01-06 | 2014Pateikta 2016-10-18 | 2016Pateikta 2019-06-17 | 2017Pateikta 2019-07-02 | 2018Pateikta 2019-11-27 | 2019Pateikta 2020-05-19 | 2020Pateikta 2022-05-31 | 2021Pateikta 2022-05-31 | 2022Pateikta 2023-05-31 | 2023Pateikta 2024-05-27 | 2024Pateikta 2025-05-31 | 2025Pateikta 2026-05-29 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardavimo pajamos | 328 945 € | 390 606 € | 190 578 € | 218 444 € | 247 057 € | 303 616 € | 204 325 € | 206 066 € | 498 401 € | 563 947 € | 563 915 € | 705 065 € |
| Pelnas (nuostoliai) prieš apmokestinimą | 3 424 € | 6 309 € | Nepateikta | Nepateikta | Nepateikta | Nepateikta | Nepateikta | Nepateikta | 90 638 € | 138 251 € | 141 371 € | 52 772 € |
| Grynasis pelnas (nuostoliai) | 3 424 € | 6 309 € | 29 928 € | 21 289 € | 33 461 € | 10 456 € | 18 667 € | 49 081 € | 77 432 € | 117 963 € | 120 315 € | 44 101 € |
| Nuosavas kapitalas | −194 786 € | −188 477 € | −3 064 € | 18 907 € | 54 129 € | 64 289 € | 82 956 € | 132 037 € | 124 469 € | 122 432 € | 242 747 € | 286 848 € |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai | 263 004 € | 259 038 € | 38 568 € | 27 757 € | 8 511 € | 13 488 € | 5 706 € | 16 428 € | 64 935 € | 50 412 € | 82 730 € | 612 083 € |
| Ilgalaikis turtas | 14 379 € | 11 896 € | 1 177 € | 347 € | 0 € | 13 300 € | 13 330 € | 26 763 € | 21 072 € | 16 470 € | 195 742 € | 198 039 € |
| Trumpalaikis turtas | 53 839 € | 58 665 € | 34 327 € | 46 317 € | 62 640 € | 64 477 € | 75 332 € | 121 702 € | 168 332 € | 156 051 € | 92 994 € | 119 157 € |
Pajamų ir pelno istorija
2013–2025 m. · EURPardavimo pajamosPelnas prieš apmokestinimąGrynasis pelnas