Lietuvos įmonių katalogas · Kontroliuojančiųjų bendrovių veikla
Diamond Hands Inv, UAB
Įmonės kodas 301745822 · Kontroliuojančiųjų bendrovių veikla
Įmonės būklė · Dėmesio: 2025 m. patirti nuostoliai
Kaip nustatoma įmonės būklė?
Raudonai pažymėti faktai: 2025 m. patirti nuostoliai.
Neutrali informacija apie duomenų prieinamumą ir aktualumą: Skola · VMI, Skola · Sodra, Vidutinės draudžiamosios pajamos.
Duomenų trūkumas ar senumas savaime nėra neigiamas įmonės būklės faktas. Tai faktų suvestinė pagal nurodytas datas; dabartinis mokumas ir kreditingumo reitingas nevertinami.
- Teisinis statusas
- Teisinis stat neįregistruotas (nuo 2020-12-28).Registrų centras · JAR · 2020-12-28 Duomenys
- Finansinių duomenų laikotarpiai
- Balanso rodikliai: 2025 m.; grynojo pelno rodiklis: 2025 m.Registrų centras · finansinės ataskaitos · 2025-12-31 Duomenys
- Nuosavas kapitalas
- 2025 m. nuosavas kapitalas: 48 330 988,00 EUR.Registrų centras · balanso ataskaitos · 2025-12-31 Duomenys
- Grynasis pelnas (nuostoliai)
- Dėmesio: 2025 m. grynasis pelnas (nuostoliai): -1 445 127,00 EUR. Šis laikotarpis nuostolingas.Registrų centras · pelno ataskaitos · 2025-12-31 Duomenys
- Skola · VMI
- 2026-10-20 rinkinyje įmonės įrašo nerasta. Skolos sumos iš to nenustatome.VMI · 2026-10-20 Duomenys
- Skola · Sodra
- 2026-10-22 rinkinyje įmonės įrašo nerasta. Skolos sumos iš to nenustatome.Sodra · 2026-10-22 Duomenys
- Darbuotojai
- Apdraustųjų skaičius – 1 (2026-10-24).Sodra · apdraustieji · 2026-10-24 Duomenys
- Vidutinės draudžiamosios pajamos
- Vidutinių draudžiamųjų pajamų rodiklio neturime. Sodra viešina vidurkį tik kai apdraustųjų yra daugiau nei 3; rodiklio nebuvimas neparodo neišmokėtų atlyginimų. Rinkinio data nežinoma. Ataskaitinis mėnuo nepateiktas.Sodra · draudžiamosios pajamos Duomenys
Įmonės finansai
Metiniai rodikliai iš RC ataskaitų. Paskutiniai turimi šios įmonės finansiniai metai – 2025.
40 894 €2023 m.
−1 445 127 €2025 m.
152 370,66 EurGalioja nuo 2020-12-28
| Rodiklis · EUR | 2012Pateikta 2019-12-23 | 2013Pateikta 2019-12-23 | 2014Pateikta 2019-12-23 | 2015Pateikta 2019-12-23 | 2016Pateikta 2019-12-23 | 2017Pateikta 2019-12-23 | 2018Pateikta 2019-12-23 | 2019Pateikta 2020-04-09 | 2020Pateikta 2021-06-28 | 2021Pateikta 2022-06-29 | 2022Pateikta 2023-07-05 | 2023Pateikta 2024-07-01 | 2024Pateikta 2025-08-28 | 2025Pateikta 2026-05-28 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardavimo pajamos | Nepateikta | Nepateikta | Nepateikta | Nepateikta | Nepateikta | Nepateikta | Nepateikta | Nepateikta | Nepateikta | 7 525 702 € | 5 084 309 € | 40 894 € | Nepateikta | Nepateikta |
| Pelnas (nuostoliai) prieš apmokestinimą | −30 831 € | 8 395 € | 15 562 € | 2 222 € | Nepateikta | Nepateikta | Nepateikta | Nepateikta | Nepateikta | 39 551 865 € | 4 139 599 € | 7 016 497 € | 25 397 947 € | −1 399 428 € |
| Grynasis pelnas (nuostoliai) | −30 998 € | 7 136 € | 13 228 € | 1 882 € | 2 056 € | −476 € | 2 310 € | 3 784 € | 4 468 970 € | 33 620 051 € | 4 545 821 € | 5 983 124 € | 21 623 864 € | −1 445 127 € |
| Nuosavas kapitalas | 470 693 € | 477 829 € | 491 057 € | 144 103 € | 146 158 € | 145 682 € | 147 992 € | 151 966 € | 9 704 962 € | 44 543 314 € | 42 137 054 € | 28 152 252 € | 49 776 116 € | 48 330 988 € |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai | 6 806 € | 30 404 € | 33 599 € | 10 353 € | 10 807 € | 10 897 € | 11 095 € | 3 642 € | 3 773 446 € | 12 376 895 € | 3 329 054 € | 1 751 713 € | 9 409 461 € | 6 724 410 € |
| Ilgalaikis turtas | 476 906 € | 504 368 € | 524 327 € | 154 364 € | 156 873 € | 156 486 € | 158 994 € | 154 666 € | 1 663 233 € | 8 926 167 € | 29 239 701 € | 11 667 387 € | 44 939 474 € | 41 702 315 € |
| Trumpalaikis turtas | 593 € | 3 865 € | 329 € | 92 € | 92 € | 93 € | 93 € | 2 153 € | 11 816 420 € | 50 350 656 € | 16 301 427 € | 18 223 268 € | 15 297 627 € | 14 424 772 € |
Pajamų ir pelno istorija
2012–2025 m. · EURPardavimo pajamosPelnas prieš apmokestinimąGrynasis pelnas