Lietuvos įmonių katalogas · Medinių surenkamųjų pastatų ir statinių gamyba
"Constructer", UAB
Įmonės kodas 300534441 · Medinių surenkamųjų pastatų ir statinių gamyba
Įmonės būklė · Būklės suvestinė: dalies duomenų neturime
Kaip nustatoma įmonės būklė?
Neutrali informacija apie duomenų prieinamumą ir aktualumą: Skola · VMI, Skola · Sodra.
Duomenų trūkumas ar senumas savaime nėra neigiamas įmonės būklės faktas. Tai faktų suvestinė pagal nurodytas datas; dabartinis mokumas ir kreditingumo reitingas nevertinami.
- Teisinis statusas
- Teisinis stat neįregistruotas (nuo 2006-11-08).Registrų centras · JAR · 2006-11-08 Duomenys
- Finansinių duomenų laikotarpiai
- Balanso rodikliai: 2025 m.; grynojo pelno rodiklis: 2025 m.Registrų centras · finansinės ataskaitos · 2025-12-31 Duomenys
- Nuosavas kapitalas
- 2025 m. nuosavas kapitalas: 212 176,00 EUR.Registrų centras · balanso ataskaitos · 2025-12-31 Duomenys
- Grynasis pelnas (nuostoliai)
- 2025 m. grynasis pelnas (nuostoliai): 42 704,00 EUR.Registrų centras · pelno ataskaitos · 2025-12-31 Duomenys
- Skola · VMI
- 2026-11-06 rinkinyje įmonės įrašo nerasta. Skolos sumos iš to nenustatome.VMI · 2026-11-06 Duomenys
- Skola · Sodra
- 2026-10-22 rinkinyje įmonės įrašo nerasta. Skolos sumos iš to nenustatome.Sodra · 2026-10-22 Duomenys
- Darbuotojai
- Apdraustųjų skaičius – 9 (2026-10-24).Sodra · apdraustieji · 2026-10-24 Duomenys
- Vidutinės draudžiamosios pajamos
- 2026-08 mėn. vidutinės bruto draudžiamosios pajamos: 2 311,46 EUR. Rinkinio data – 2026-09-25.Sodra · draudžiamosios pajamos · 2026-08-01 Duomenys
Įmonės finansai
Metiniai rodikliai iš RC ataskaitų. Paskutiniai turimi šios įmonės finansiniai metai – 2025.
1 272 086 €2025 m.
42 704 €2025 m.
199 418,56 EurGalioja nuo 2015-02-13
| Rodiklis · EUR | 2014Pateikta 2015-05-15 | 2015Pateikta 2016-05-19 | 2016Pateikta 2017-05-24 | 2017Pateikta 2018-05-23 | 2018Pateikta 2019-05-30 | 2019Pateikta 2020-03-26 | 2020Pateikta 2021-06-16 | 2021Pateikta 2022-06-03 | 2022Pateikta 2023-05-26 | 2023Pateikta 2024-06-05 | 2024Pateikta 2025-06-03 | 2025Pateikta 2026-05-26 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardavimo pajamos | 2 170 069 € | 1 106 514 € | 347 673 € | 1 460 533 € | 446 101 € | 227 639 € | 470 668 € | 1 064 441 € | 654 066 € | 1 420 867 € | 551 157 € | 1 272 086 € |
| Pelnas (nuostoliai) prieš apmokestinimą | 155 409 € | 12 720 € | −60 739 € | 19 175 € | −32 450 € | −298 044 € | 28 699 € | 60 077 € | 47 264 € | 139 800 € | −169 435 € | 44 973 € |
| Grynasis pelnas (nuostoliai) | 147 899 € | 11 923 € | −60 739 € | 18 213 € | −32 450 € | −298 044 € | 27 264 € | 57 424 € | 44 952 € | 133 498 € | −169 435 € | 42 704 € |
| Nuosavas kapitalas | 712 459 € | 218 252 € | 157 513 € | 175 726 € | 143 276 € | 75 769 € | 103 033 € | 160 457 € | 205 409 € | 338 907 € | 169 472 € | 212 176 € |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai | 1 850 645 € | 451 347 € | 776 705 € | 249 684 € | 266 774 € | 92 003 € | 368 655 € | 168 840 € | 279 294 € | 215 527 € | 1 092 478 € | 468 198 € |
| Ilgalaikis turtas | 323 765 € | 115 401 € | 96 398 € | 82 127 € | 64 490 € | 47 014 € | 33 435 € | 24 430 € | 16 674 € | 9 987 € | 454 863 € | 428 015 € |
| Trumpalaikis turtas | 2 239 339 € | 554 198 € | 834 959 € | 339 568 € | 339 641 € | 115 381 € | 432 449 € | 296 952 € | 462 888 € | 536 219 € | 798 813 € | 246 889 € |
Pajamų ir pelno istorija
2014–2025 m. · EURPardavimo pajamosPelnas prieš apmokestinimąGrynasis pelnas