Lietuvos įmonių katalogas · Duonos gamyba; šviežių konditerijos kepinių ir pyragaičių gamyba
"4less", UAB
Įmonės kodas 302530438 · Duonos gamyba; šviežių konditerijos kepinių ir pyragaičių gamyba
Įmonės būklė · Dėmesio: Paskelbta skola (VMI, 2026-11-02)
Kaip nustatoma įmonės būklė?
Oranžine pažymėti faktai, kuriuos verta pasitikslinti: Paskelbta skola (VMI, 2026-11-02).
Neutrali informacija apie duomenų prieinamumą ir aktualumą: Skola · Sodra.
Duomenų trūkumas ar senumas savaime nėra neigiamas įmonės būklės faktas. Tai faktų suvestinė pagal nurodytas datas; dabartinis mokumas ir kreditingumo reitingas nevertinami.
- Teisinis statusas
- Teisinis stat neįregistruotas (nuo 2010-07-21).Registrų centras · JAR · 2010-07-21 Duomenys
- Finansinių duomenų laikotarpiai
- Balanso rodikliai: 2025 m.; grynojo pelno rodiklis: 2025 m.Registrų centras · finansinės ataskaitos · 2025-12-31 Duomenys
- Nuosavas kapitalas
- 2025 m. nuosavas kapitalas: 373 052,00 EUR.Registrų centras · balanso ataskaitos · 2025-12-31 Duomenys
- Grynasis pelnas (nuostoliai)
- 2025 m. grynasis pelnas (nuostoliai): 63 991,00 EUR.Registrų centras · pelno ataskaitos · 2025-12-31 Duomenys
- Skola · VMI
- Dėmesio: Paskelbta skola: 2,16 EUR. Pradelsta suma: 2,16 EUR. Įrašo data – 2026-11-02. Rinkinio data – 2026-11-06.VMI · 2026-11-02 Duomenys
- Skola · Sodra
- 2026-10-22 rinkinyje įmonės įrašo nerasta. Skolos sumos iš to nenustatome.Sodra · 2026-10-22 Duomenys
- Darbuotojai
- Apdraustųjų skaičius – 6 (2026-10-24).Sodra · apdraustieji · 2026-10-24 Duomenys
- Vidutinės draudžiamosios pajamos
- 2026-08 mėn. vidutinės bruto draudžiamosios pajamos: 1 432,66 EUR. Rinkinio data – 2026-09-25.Sodra · draudžiamosios pajamos · 2026-08-01 Duomenys
Įmonės finansai
Metiniai rodikliai iš RC ataskaitų. Paskutiniai turimi šios įmonės finansiniai metai – 2025.
301 106 €2025 m.
63 991 €2025 m.
75 296 EurGalioja nuo 2015-04-15
| Rodiklis · EUR | 2014Pateikta 2015-03-12 | 2015Pateikta 2016-01-29 | 2016Pateikta 2017-02-07 | 2017Pateikta 2018-02-14 | 2018Pateikta 2019-02-05 | 2019Pateikta 2020-01-30 | 2020Pateikta 2021-02-02 | 2021Pateikta 2022-02-10 | 2022Pateikta 2023-05-31 | 2023Pateikta 2024-05-16 | 2024Pateikta 2025-05-05 | 2025Pateikta 2026-06-03 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardavimo pajamos | 2 011 661 € | 242 948 € | 68 014 € | 129 092 € | 299 722 € | 423 280 € | 131 418 € | 94 063 € | 178 367 € | 2 419 593 € | 636 233 € | 301 106 € |
| Pelnas (nuostoliai) prieš apmokestinimą | 108 090 € | 29 697 € | −70 661 € | −44 866 € | 13 478 € | 64 809 € | 33 456 € | 19 784 € | 21 801 € | 112 396 € | 70 493 € | 75 283 € |
| Grynasis pelnas (nuostoliai) | 91 766 € | 24 021 € | −70 661 € | −44 866 € | 12 803 € | 60 339 € | 28 273 € | 16 816 € | 15 760 € | 95 528 € | 59 883 € | 63 991 € |
| Nuosavas kapitalas | 444 530 € | 152 761 € | 82 100 € | 37 234 € | 50 037 € | 110 376 € | 138 649 € | 155 465 € | 171 224 € | 252 751 € | 257 634 € | 373 052 € |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai | 1 407 710 € | 211 924 € | 147 073 € | 126 643 € | 154 086 € | 10 179 € | 13 040 € | 4 939 € | 137 891 € | 196 513 € | 131 043 € | 211 456 € |
| Ilgalaikis turtas | 1 383 001 € | 334 514 € | 266 710 € | 199 454 € | 148 150 € | 122 884 € | 103 033 € | 96 275 € | 80 287 € | 87 305 € | 83 517 € | 119 709 € |
| Trumpalaikis turtas | 717 171 € | 171 777 € | 73 876 € | 47 732 € | 119 054 € | 52 879 € | 96 808 € | 104 120 € | 261 649 € | 382 949 € | 317 524 € | 468 286 € |
Pajamų ir pelno istorija
2014–2025 m. · EURPardavimo pajamosPelnas prieš apmokestinimąGrynasis pelnas