info@saskaitos.lt
Gyva pagalba
Dirbame: I-V, 9-17 val.

Naujienos

Mūsų tikslas – sąskaitų rašymo ir siuntimo į apskaitą proceso paprastumas ir suprantamumas visiems, todėl tikimės, kad ir jums procesas bus aiškus.
Kaip naudotis:
1.    Užsiregistruokite saskaitos.lt svetainėje, nuspaudę viršuje esantį užrašą "Savitarna". Jeigu jau esate užsiregistravęs – prisijunkite. Jeigu esate naujas vartotojas – sukurkite savo paskyrą.
2.    Prisijungus jums būtina užregistruoti savo veiklą - įmonę, individualią vieklą, mažąją bendriją ar bet kokį kitą juridinį asmenį.
3.    Užregistravus įmonę, jūs jau galite kurti sąskaitas. Tai galite atlikti nuspaudę mygtuką "SĄSKAITOS" ir "Pridėti pardavimo sąskaitą".
4.    Užpildžius visą sąskaitos informaciją, nuspauskite mygtuką "Saugoti" ir jūsų sąskaita bus išsaugota jūsų sąskaitų sąraše.
5.    Bet kuriuo metu galite išsifiltruoti sąskaitas pagal norimą datą sąskaitų skiltyje ir atsisiųsti jas nuspaudę kairės pusės apačioje esantį mygtuką "ZIP". Suformuotą dokumentą galite išsiųsti už apskaitą atsakingam asmeniui arba prie veiklos nustatymų nurodyti apskaitos el.pašto adresą, į kurį praėjusio mėnesio sąskaitos būtų siunčiamos automatiškai kiekvieno naujo mėnesio pirma dieną.
Sąskaitas taip pat galite kurti iš savo asmeninių svetainių tiesiai į saskaitos.lt sistemą per mūsų API techninį sujungimą.

Jeigu iškiltų klausimų ar turėtumėte pasiūlymų sistemos tobulinimui, prašome rašykite mums el.paštu - info@saskaitos.lt
Susijusios naujienos
Susipažinkite su kitomis naudingomis naujienomis
Iki kada tą reikia padaryti? Kiekvienais metais galutinė data gali kažkiek skirtis. Tačiau tikrai nerekomenduojama delsti bei laukti paskutinės dienos. Tuo labiau, kad deklaravimui yra skiriami trys mėnesiai. Ir kuo anksčiau tą padarysite, tuo ank...
2022-10-07
Laisva forma bei svarbiausi duomenys Nors tai oficialus dokumentas, tačiau sąsk...
2022-10-07
Verslo liudijimas Šis dokumentas suteikia galimybę oficialiai verstis veikla su...
2022-10-07
Norite pradėti?
Jau turite Saskaitos.lt paskyrą? Prisijunkite.
Pradėti dabar