9.00 - 17.00 val.
Gyva (atsijungę)
   
Norint parengti paprastą sąskaitą faktūrą, yra keletas svarbių dalykų, kuriuos reikėtų žinoti ir įtraukti į sąskaitą faktūrą. Štai pagrindiniai elementai, kuriuos būtina įtraukti:

1. Pardavėjo informacija: Įrašykite pardavėjo pavadinimą, adresą, įmonės registracijos numerį (jei taikoma), PVM mokėtojo identifikacinį numerį (jei taikoma) ir kontaktinius duomenis.

2. Pirkėjo informacija: Įrašykite pirkėjo pavadinimą, adresą ir kontaktinius duomenis. Taip pat galite įtraukti pirkėjo įmonės registracijos numerį arba kitą identifikacinį numerį, jei taikoma.

3. Sąskaitos faktūros numeris: Priskirkite unikalų sąskaitos faktūros numerį, kuris padės identifikuoti ir sekti konkrečią transakciją. Numeris turi būti aiškiai matomas ir lengvai suprantamas.

4. Sąskaitos faktūros data: Nurodykite sąskaitos faktūros išrašymo datą. Tai yra data, kai sąskaita faktūra yra parengta ir išsiųsta pirkėjui.

5. Prekių ar paslaugų aprašymas: Pateikite aiškų ir išsamų aprašymą apie pardavimo ar paslaugų teikimo transakciją. Įrašykite prekių ar paslaugų pavadinimus, kiekius, matavimo vienetus, vienetinę kainą ir bendrą sumą.

6. Sumos ir mokesčiai: Pateikite prekių ar paslaugų kainą, taikomus mokesčius (jei taikoma) ir bendrą sumą. Jei taikomas PVM, nurodykite PVM tarifą ir pridėtinės vertės mokesčio sumą atskirai nuo bendros sumos.

7. Mokėjimo sąlygos: Nurodykite mokėjimo sąlygas, tokius kaip terminas, išankstinio mokėjimo reikalavimai arba bet kokie kitos sutartos sąlygos.

8. Pardavėjo parašas ir data: Sąskaitos faktūrą turėtų pasirašyti pardavėjas arba jo įgaliotas asmuo. Nurodykite datos, kada sąskaita faktūra buvo pasirašyta.

Šie punktai padės jums pradėti parengti paprastą sąskaitą faktūrą.
Susijusios naujienos
Susipažinkite su kitomis naudingomis naujienomis
Tai puikus būdas, kaip pradėti dirbti sau be jokios rizikos. Jei verslo idėja nepasiseks ir neuždirbsite nė cento, jums reikės sumokėti tik PSD įmokas, kurias tektų mokėti net ir neužsiimant individualia veikla. Techniškai - nieko neprarandate. Pra...
2022-10-19
Išmoka yra piniginė suma, kurią gausite iš valstybės ar kitos organiza...
2023-04-20
Individuali veikla ir verslo liudijimas yra du skirtingi būdai oficial...
2023-05-24
Norite pradėti?
Jau turite Saskaitos.lt paskyrą? Prisijunkite.
Pradėti dabar