9.00 - 17.00 val.
   
Individualios veiklos pažymėjimas yra oficialus dokumentas, patvirtinantis individualios veiklos registravimą. Šis dokumentas yra išduodamas Lietuvos Respublikos Mokesčių inspekcijos (toliau - MR) teritorinėse skyriuose, o jo patikrinimui galite naudoti kelis metodus:

1. Patikrinti pažymėjimą internetu: MR svetainėje yra elektroninė pažymėjimo patikros sistema, kurioje galite patikrinti ar individualios veiklos pažymėjimas yra galiojantis. Tam reikia turėti pažymėjimo numerį ir asmens kodą arba įmonės kodą.

2. Patikrinti pažymėjimą tiesiogiai MR skyriuje: galite tiesiogiai apsilankyti MR skyriuje, kur buvo išduotas pažymėjimas, ir patikrinti, ar dokumentas yra autentiškas ir galiojantis.

3. Patikrinti pažymėjimą per LR valstybės portalą: LR valstybės portale taip pat yra pažymėjimo patikros sistema, kuri leidžia patikrinti pažymėjimą pagal asmens kodą arba įmonės kodą.

4. Patikrinti pažymėjimą per "Mano VMI" paslaugą: jei turite "Mano VMI" paskyrą, galite naudoti šią paslaugą patikrinti savo pažymėjimo galiojimą.

5. Kreiptis į MR arba įstaigas, kuriose reikalingas pažymėjimas: jei jums reikia patikrinti pažymėjimą bet kokioje institucijoje, galite paprašyti, kad jie patikrintų jūsų dokumentą arba kreiptis tiesiogiai į MR.

Rekomenduoju pasirinkti patogiausią patikros būdą, atsižvelgiant į jūsų situaciją ir galimybes.
Susijusios naujienos
Susipažinkite su kitomis naudingomis naujienomis
Išmoka yra piniginė suma, kurią gausite iš valstybės ar kitos organizacijos. Išmokos gali būti skirtos asmenims, kurie patys negali užsidirbti pragyvenimui ar jiems trūksta lėšų tam tikram tikslui pasiekti, pvz., vaiko priežiūrai, ligos atveju ir pan...
2023-04-20
Elektroninės individualios veiklos apskaitos privalumai Šiuo atveju praktiškai ...
2022-10-07
Norint išrašyti sąskaitą-faktūrą, reikia pateikti šiuos duomenis: Apskaito...
2022-10-19
Norite pradėti?
Jau turite Saskaitos.lt paskyrą? Prisijunkite.
Pradėti dabar