9.00 - 17.00 val.
   
Individualios veiklos pažymėjimas yra oficialus dokumentas, patvirtinantis individualios veiklos registravimą. Šis dokumentas yra išduodamas Lietuvos Respublikos Mokesčių inspekcijos (toliau - MR) teritorinėse skyriuose, o jo patikrinimui galite naudoti kelis metodus:

1. Patikrinti pažymėjimą internetu: MR svetainėje yra elektroninė pažymėjimo patikros sistema, kurioje galite patikrinti ar individualios veiklos pažymėjimas yra galiojantis. Tam reikia turėti pažymėjimo numerį ir asmens kodą arba įmonės kodą.

2. Patikrinti pažymėjimą tiesiogiai MR skyriuje: galite tiesiogiai apsilankyti MR skyriuje, kur buvo išduotas pažymėjimas, ir patikrinti, ar dokumentas yra autentiškas ir galiojantis.

3. Patikrinti pažymėjimą per LR valstybės portalą: LR valstybės portale taip pat yra pažymėjimo patikros sistema, kuri leidžia patikrinti pažymėjimą pagal asmens kodą arba įmonės kodą.

4. Patikrinti pažymėjimą per "Mano VMI" paslaugą: jei turite "Mano VMI" paskyrą, galite naudoti šią paslaugą patikrinti savo pažymėjimo galiojimą.

5. Kreiptis į MR arba įstaigas, kuriose reikalingas pažymėjimas: jei jums reikia patikrinti pažymėjimą bet kokioje institucijoje, galite paprašyti, kad jie patikrintų jūsų dokumentą arba kreiptis tiesiogiai į MR.

Rekomenduoju pasirinkti patogiausią patikros būdą, atsižvelgiant į jūsų situaciją ir galimybes.
Kita naudinga informacija
Atraskite daugiau galimybių ir funkcijų

Populiariausi klausimai

Įmonės, individualios veiklos ir pan.

Sąskaitos, šablonai ir kiti nustatymai

Mokėjimai

Sistemos dokumentacija

Norite pradėti?
Jau turite Saskaitos.lt paskyrą? Prisijunkite.
Pradėti dabar